Verhuur Pauluskerk en bijgebouw

De Pauluskerk, Straatweg 39 Breukelen, heeft nog een modern en multifuncioneeinterieur met een goed klinkend orgel. Een intiem orgelconcert, een zangdienst, uw huwelijk of een andere gelegenheid, u kunt de kerk hiervoor huren. De kerk is op donderdag, vrijdag en zaterdag open voor bezichting en om de wisselende exposities te bekijken.

Achter de kerkzaal liggen nog drie te huren zalen. Hier zijn meerdere ruimtes te huur vanaf 2 tot ca 15 personen. De catering heeft u hier in eigen hand.

De Pauluskerk is ook aangewezen als trouwlocatie door de gemeente Stichtse Vecht. Meer informatie over het burgerlijk huwelijk is te verkrijgen bij de gemeente.

Eventueel kan ook samenzang worden begeleid op het orgel, een concert worden gegeven of een lezing worden verzorgd. Voor reserveringen en nadere informatie neemt u contact op met de agendabeheerder de heer Kees Andreae via verhuur@pknbreukelen.nl.

De uitgebreide tarievenlijst vindt u hier.